X JAPAN Polish Street Team
Strona GłównaREGULAMINOCHRONA TREŚCIStreet TeamSkład TeamuForumNewsyGaleriaWideoKontaktSzukajLinkiDownload
Czerwiec 25 2018 04:13:55   
Translate this page
X JAPAN
O ZESPOLE
CZŁONKOWIE
ALBUMY
SINGLE
PV
Na Forum
Najnowsze Tematy
J-KONCERTY w POLSCE ...
Koncert X JAPAN w SS...
Nowy singiel Toshlego!
1996-2002
X JAPAN WORLD TOUR 2...
Najciekawsze Tematy
YOSHIKI CLASSICAL... [145]
Sugestie i opinie [85]
1000 żurawi - akc... [72]
Okładka i data pr... [64]
the GazettE [63]
Facebook
Share
Współpraca
Magazyn Asia on Wave RadioAoi.pl MUCC Polish Street Team
04.03.2017 #XDAY
Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami po londyńskim koncercie w temacie: Polacy na Wembley - XDAY 04.03.2017 r. :)
Dalsze wieści na temat nowego singla LUNA SEA
SUGIZO
Pełna wersja piosenki "Limit" (o której pisałam już TUTAJ) zostanie wydana 22 czerwca tego roku! Będzie to pierwsze wydawnictwo zespołu po dwóch latach od ostatniego - albumu "A WILL".

Informacje na temat samego wydania i wersji:
■First Limited Edition A / Complete Limited Edition PREMIUM PACKAGE(SHM-CD+Blu-ray)
UPCH-7146/2,480 yen(tax in)
[SHM-CD] 1. Limitz88;2. Untitled
[Blu-ray] Limit -Music Video-

■First Limited Edition B(CD+DVD)
UPCH-7147/1,890 yen(tax in)
[CD] 1. Limitz88;2. Untitled
[DVD] Limit -Music Video-

■Standard Edition
UPCH-5877/1,260 yen(tax in)
[CD] 1. Limitz88;2. Untitled

■"Endride" Edition (CD)
UPCH-7148/800 yen(tax in)
[CD] 1. Limit


Ciekawostką jest także, że zespół potwierdził jakoby, że pracuje nad nowym albumem (jego data i nazwa jeszcze nie jest znana). Poza tym, w tym roku, 29 maja, z okazji 25-lecia działalności, wydadzą limitowany premium box pod nazwą "LUNA SEA 25th Anniversary PREMIUM BOX". Zawierać ma m.in. dwie książki, z których jedna będzie photobookiem, a zawartość drugiej to długi wywiad z zespołem. Informacje na temat boxa oczywiście znajdziecie tutaj: http://www.lunasea.jp/app-def/S-102/wp/news/top/6661.


Poza tym, na oficjalnym facebooku grupy pojawiło się ich nowe profilowe, które możecie zobaczyć w większym rozmiarze po kliknięciu w zdjęcie obok newsa :)
Nowa piosenka LUNA SEA openingiem do anime
SUGIZO
Nowa piosenka LUNA SEA pod tytułem "Limit" openingiem do anime "endride".

Utwór na razie można wysłuchać i pobrać tylko w wersji skróconej, dopasowanej do openingu na stronach jak: iTunes, reko-choku, muxic.jp, dwango.jp, oricon music store, joy sound, TSUTAYA musico, My Sound, Happy-uta, mu-mo, amazon itd. W sprzedaży cyfrowej dostępny będzie od dziś tj. 3 kwietnia pod nazwą "Limit -TV Edit-".

Pierwszy odcinek "endride" został wyemitowany także dziś (03.04) o godzinie 2:30 w nocy czasu japońskiego.

Link do anime na stronie MAL: http://myanimelist.net/anime/32608/Endride

Link do openingu na yt: https://youtu.be/0yWw8e5FkcY
(Uwaga, youtube sprawnie usuwa ścieżkę dźwiękową/całe wideo..)


Opis anime z MAL News:

Shun Asanaga jest piętnastoletnim uczniem szkoły średniej o optymistycznej i bystrej osobowości. Pewnego dnia, w gabinecie swego ojca - naukowca i biznesmena, odkrywa tajemniczy kryształ. Kiedy dotyka go, świat staje się zaburzony, a on sam zostaje wysłany do innego świata pod nazwą Endra.

Emilio, książę królestwa Endra, niedługo będzie obchodził swoje szesnaste urodziny i zagrozi ówczesnemu królowi Delzainowi. Odkąd Emilio jest blisko wieku, w którym może objąć tron, przysięga królowi zemstę za odebranie mu prawa do władania. Jednakże Emilio jest zbyt słaby i zostaje pojmany przez Delzaina i osadzony w więzieniu. Kiedy młody książę jest pogrążony w żalu, ściany jego celi zanikają i pojawia się Shun. Jego celem są dwie rzeczy: powrót do swego świata i pomoc księciu. Jaka przyszłość leży przed młodymi chłopcami, którzy muszą przeżyć w Endrze, a pochodzą z dwóch różnych światów?(c) SGZ facebook
BEST BOUT - wspólny koncert SGZ i INORANA
SUGIZO
SUGIZO vs. INORAN prezentują BEST BOUT - czyli wspólny koncert SGZ i INORANA, który odbędzie się w Akasaka BLITZ 9 czerwca tego roku.

Bilety w sprzedaży będą dostępne od 7 maja.

Ceny biletów są następujące:
> za miejsce stojąc - 6,969 jenów
> za miejsce siedzące - 7,469 jenów

Więcej szczegółów w oryginalnym poście na fb!
Wideo Q&A z Yoshikim na twitterze

Poza dzisiejszą sesją Q&A z Yoshikim na Reddit, odbędzie się kolejna sesja Q&A z Yoshikim w formie wideo dziś na twitterze o godzinie 6:40pm CST. U nas będzie to dzień jutrzejszy (14.03), godzina 1:40 w nocy.

(c) Yoshiki Official Facebook
#AskYoshikiAnything, czyli Q&A z Yoshikim na portalu Reddit
YOSHIKI
13 marca o godzinie 14:40 czasu CST (21:40 naszego czasu) Yoshiki będzie odpowiadał na pytania fanów na portalu Reddit.

(c) Yoshiki Official LINE
"HELLO HIDE", czyli porozmawiaj sobie z hide [aplikacja]


15 lutego w Japonii, na rynek aplikacji mobilnych, weszła dość... kontrowersyjna aplikacja, dzięki której można... porozmawiać z hide. Aplikacja ma tryb tekstowy, w której można wysyłać wiadomości do hide, a także - co chyba jest tu najbardziej kontrowersyjne - opcję głosową, dzięki której możemy usłyszeć odpowiadającego hide. Na czym to polega i jak działa sama apka jest zaprezentowane na filmie, który możecie zobaczyć poniżej.Aplikacja na razie swoją premierę miała tylko w Japonii, czy na świecie będzie dostępna nie wiadomo. Na stronie głównej jest przedział czasowy, który prawdopodobnie dotyczy dostępności aplikacji i jest to 15.02-25.02.

Strona główna: http://campaign.hide-city.com/

Co o tym uważacie? Czy jest to fajny gadżet, który warto mieć w swoim posiadaniu, czy też coś, co nie powinno być rozpowszechniane, a nawet projektowane, z uwagi na śmierć artysty? Czy to jeszcze pamięć, czy już wyzysk na czyjejś śmierci, biorąc pod uwagę także inne projekty?
"We Are X" na SXSW Film Festival i nowy plakat do filmu
ZESPÓŁ
"We Are X" po festiwalu w Sundance jedzie do Austin w Teksasie, gdzie właśnie tam, na festiwalu SXSW Film Festival, zostanie zaprezentowany. SXSW Film Festival przewidziany jest na dni 11-20 marca, z tym że filmy, które będą wyświetlane na festiwalu, swoje prezentacje będą miały w dniach 11-15 marca. Również wszystkie tam filmy będą brały w konkursie, także i film "We Are X".

Poza tym, na facebooku "We Are X" pojawił się nowy plakat do filmu, który możecie zobaczyć obok, a w powiększeniu w temacie na forum.


(c) "We Are X" facebook || SXSW Film Festival official site
Koncert na stadionie Wembley przesunięty...
ZESPÓŁJeszcze nie usłyszeliśmy słowa od Yoshikiego, ale... ziściły się najgorsze przypuszczenia dotyczące koncertu. Otóż, na oficjalnych kontach na facebooku, zarówno X JAPAN i Yoshikiego, pojawiły się grafiki, które mówią o nadchodzącej trasie zespołu na 2016-2017 rok, lecz... z nową datą, która... ukazuje nam przy SSE Arena, Wembley - 4 MARCA 2017 ROKU.Członkowie wypowiedzieli się w artykule na Yahoo o Pacie. Pata został przyjęty do szpitala w Tokio i trafił na oddział intensywnej terapii. Zdiagnozowano u niego zapalenie uchyłku jelita grubego i zakrzepicę żyły wrotnej. W tej sytuacji odroczono koncert na stadionie Wembley na marzec 2017 (dokładna data podana jest wyżej) i oczywiście, album także zostanie przesunięty. Każdy z członków wyraził żal z powodu zawiedzenia fanów. Najważniejsze dla nich jest zdrowie Paty i jego szybka rekonwalescencja.

Tłumaczenie jest z translatora google, ale jak widać, dało się odczytać najważniejsze informacje. Link do artykułu: http://headlines.yahoo.co.jp/hl?a=20160203-00138245-rorock-musi + drugi: http://headlines.yahoo.co.jp/hl?a=20160203-00010007-musicv-musi

EDIT:EDIT 2:
Oficjalna informacja ze strony X JAPAN. Wszystkie bilety kupione na 12 marca będą honorowane na przesuniętym koncercie 4 marca 2017.

Sundance Film Festival - nagroda wyróżniająca dla "We Are X"
ZESPÓŁ


Festiwal Sundance dziś ma swój koniec i w sieci pojawiły się ostateczne wyniki rozdania nagród przez jury oraz publiczność zebranej na festiwalu.

X JAPAN otrzymało specjalną nagrodę wyróżniającą za film "We Are X" w kategorii Dokument za Najlepszy Montaż (World Cinema Documentary Special Jury Award For Best Editing). Nie jest to jedna z nagród głównych, lecz nagroda wyróżniająca, lecz i tutaj możemy pogratulować pewnego sukcesu. :)(c) indiewire.com | sundance.org
Czy koncert na Wembley..w ogóle się odbędzie?
ZESPÓŁW sieci krąży wiele informacji jakoby koncert i album zostały..przesunięte w czasie. Jeśli chodzi o X Japan to nie jest to nic nowego, jednak..panika sieje spustoszenie i dochodzą do tego coraz to nowsze i niepokojące informacje.

Pierwszą taką informacją, również tu zauważoną na forum, była wzmianka, że jakoby londyński koncert miał się nie odbyć/być przesunięty na późniejszy termin z powodu choroby Paty. Fakt taki został napisany przez stronę Hollywood Reporter, po czym po kilku chwilach usunięty z wiadomości:

X Japan will release its first new studio album in 20 years this fall. The Wembley show, originally slated for March 12, in conjunction with a screening of We Are X, has been moved to the fall in order to give Pata, the band's guitarist, time to fully recover from a blood clot.

Później, news został zmieniony i tutaj już tylko odnosił się do albumu, który miałby zostać wydany TEJ WIOSNY, nie o konkretnej dacie, czyli 11 marca. Zwykłe niedopatrzenie?

Z kolei Variety poszło o krok "dalej" pisząc, że wydanie albumu zostało zaplanowane na czas późniejszy tego roku:

Their latest album, their first to be sung completely in English, is scheduled to be released later this year with a yet-to-be-determined label.

Jeszcze do 20 stycznia w notkach prasowych pojawiały się takie informacje:

The band will also perform live at SSE Wembley Arena in the U.K. for XDAY, immediately following a screening of their new documentary film 'WE ARE X' on March 12, 2016.

...ale już po festiwalu Sundance, konkretne informacje dotyczące koncertu i albumu stały się niejasne, a określenia dat zostały zmienione na, przykładowo wspomniane już określenie, "tej wiosny".

Wszyscy wiemy także, że z Patą nie dzieje się nic dobrego i był hospitalizowany z powodu zakrzepu krwi. Czy jego stan jest tak poważny, że pod znakiem zapytania został postawiony koncert, ale i..album?

Tutaj fragment z ostatniego streamu Yoshikiego na swoim kanale Niconico, w którym mówi o Pacie i..nie tylko:
https://www.facebook.com/xjapanplst/posts/1063721870324884


I tłum. słów Yoshikiego z jap. przez Kena Asaokę:

Och, jeśli chodzi o Patę... Tak... Cóż, nie potrafię powiedzieć w tym momencie czy jest z nim wszystko dobrze, czy nie. Potrzebuję trochę czasu, aby o tym pomyśleć. Rozmawiałem z Patą dzień przed Sundance. Reszta członków i ja mieliśmy spotkanie, na którym rozmawialiśmy o Pacie i przyszłości X Japan. Pozwólcie mi zorganizować wszystko i powiem o tym wszystkim coś więcej pod koniec tygodnia.

Jednakże artykuł na Sanspo mówi, iż z Patą po hospitalizacji jest już lepiej.


A więc, co o tym wszystkim myślicie?
Wszystkiego najlepszego, Heath!
HEATH
Strona 4 z 21 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
TYLKO U NAS!
BIOGRAFIA
YOSHIKIEGO

(po polsku)


X NO SEI TO SHI:
ŻYCIE I ŚMIERĆ X

(po polsku, w trakcie
tłumaczenia)


BRACIA:
WSPOMNIENIA O HIDE
(fragmenty po polsku)

SUGIZO:
CZŁOWIEK ZAKOCHANY
W MUZYCE. PÓŁ ŻYCIA
ZAWIROWAŃ

(po polsku, w trakcie
tłumaczenia)


PRANIE MÓZGU: POWRÓT PO
12 LATACH PIEKŁA

(po polsku)


~~*~~*~~

BLOOD RED DRAGON
(komiks po polsku,
w trakcie tłumaczenia)
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 165
Najnowszy Użytkownik: BrentTaw
Ostatnio online
Madoka 1 day
Bela 1 week
phm 1 week
Dragonfly104 3 weeks
TaeRim 3 weeks
Starbreaker 4 weeks
StefanBatory 5 weeks
himenike 8 weeks
Soubi 8 weeks
AdaChan 8 weeks
This site has had: 477746 Unikalnych wizyt

This site is powered by v6.01.6 © 2003-2005| Bf2 theme by: mYrAn


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl