X JAPAN Polish Street Team
Strona GłównaREGULAMINOCHRONA TREŚCIStreet TeamSkład TeamuForumNewsyGaleriaWideoKontaktSzukajLinkiDownload
Luty 18 2018 03:59:17   
Translate this page
X JAPAN
O ZESPOLE
CZŁONKOWIE
ALBUMY
SINGLE
PV
Na Forum
Najnowsze Tematy
J-KONCERTY w POLSCE ...
Nowy singiel Toshlego!
1996-2002
X JAPAN WORLD TOUR 2...
Jak kupić w Polsce b...
Najciekawsze Tematy
YOSHIKI CLASSICAL... [145]
Sugestie i opinie [85]
1000 żurawi - akc... [72]
Okładka i data pr... [64]
the GazettE [63]
Facebook
Share
Współpraca
Magazyn Asia on Wave RadioAoi.pl MUCC Polish Street Team
04.03.2017 #XDAY
Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami po londyńskim koncercie w temacie: Polacy na Wembley - XDAY 04.03.2017 r. :)
Nowa piosenka LUNA SEA openingiem do anime
SUGIZO
Nowa piosenka LUNA SEA pod tytułem "Limit" openingiem do anime "endride".

Utwór na razie można wysłuchać i pobrać tylko w wersji skróconej, dopasowanej do openingu na stronach jak: iTunes, reko-choku, muxic.jp, dwango.jp, oricon music store, joy sound, TSUTAYA musico, My Sound, Happy-uta, mu-mo, amazon itd. W sprzedaży cyfrowej dostępny będzie od dziś tj. 3 kwietnia pod nazwą "Limit -TV Edit-".

Pierwszy odcinek "endride" został wyemitowany także dziś (03.04) o godzinie 2:30 w nocy czasu japońskiego.

Link do anime na stronie MAL: http://myanimelist.net/anime/32608/Endride

Link do openingu na yt: https://youtu.be/0yWw8e5FkcY
(Uwaga, youtube sprawnie usuwa ścieżkę dźwiękową/całe wideo..)


Opis anime z MAL News:

Shun Asanaga jest piętnastoletnim uczniem szkoły średniej o optymistycznej i bystrej osobowości. Pewnego dnia, w gabinecie swego ojca - naukowca i biznesmena, odkrywa tajemniczy kryształ. Kiedy dotyka go, świat staje się zaburzony, a on sam zostaje wysłany do innego świata pod nazwą Endra.

Emilio, książę królestwa Endra, niedługo będzie obchodził swoje szesnaste urodziny i zagrozi ówczesnemu królowi Delzainowi. Odkąd Emilio jest blisko wieku, w którym może objąć tron, przysięga królowi zemstę za odebranie mu prawa do władania. Jednakże Emilio jest zbyt słaby i zostaje pojmany przez Delzaina i osadzony w więzieniu. Kiedy młody książę jest pogrążony w żalu, ściany jego celi zanikają i pojawia się Shun. Jego celem są dwie rzeczy: powrót do swego świata i pomoc księciu. Jaka przyszłość leży przed młodymi chłopcami, którzy muszą przeżyć w Endrze, a pochodzą z dwóch różnych światów?(c) SGZ facebook
BEST BOUT - wspólny koncert SGZ i INORANA
SUGIZO
SUGIZO vs. INORAN prezentują BEST BOUT - czyli wspólny koncert SGZ i INORANA, który odbędzie się w Akasaka BLITZ 9 czerwca tego roku.

Bilety w sprzedaży będą dostępne od 7 maja.

Ceny biletów są następujące:
> za miejsce stojąc - 6,969 jenów
> za miejsce siedzące - 7,469 jenów

Więcej szczegółów w oryginalnym poście na fb!
Wideo Q&A z Yoshikim na twitterze

Poza dzisiejszą sesją Q&A z Yoshikim na Reddit, odbędzie się kolejna sesja Q&A z Yoshikim w formie wideo dziś na twitterze o godzinie 6:40pm CST. U nas będzie to dzień jutrzejszy (14.03), godzina 1:40 w nocy.

(c) Yoshiki Official Facebook
#AskYoshikiAnything, czyli Q&A z Yoshikim na portalu Reddit
YOSHIKI
13 marca o godzinie 14:40 czasu CST (21:40 naszego czasu) Yoshiki będzie odpowiadał na pytania fanów na portalu Reddit.

(c) Yoshiki Official LINE
"HELLO HIDE", czyli porozmawiaj sobie z hide [aplikacja]


15 lutego w Japonii, na rynek aplikacji mobilnych, weszła dość... kontrowersyjna aplikacja, dzięki której można... porozmawiać z hide. Aplikacja ma tryb tekstowy, w której można wysyłać wiadomości do hide, a także - co chyba jest tu najbardziej kontrowersyjne - opcję głosową, dzięki której możemy usłyszeć odpowiadającego hide. Na czym to polega i jak działa sama apka jest zaprezentowane na filmie, który możecie zobaczyć poniżej.Aplikacja na razie swoją premierę miała tylko w Japonii, czy na świecie będzie dostępna nie wiadomo. Na stronie głównej jest przedział czasowy, który prawdopodobnie dotyczy dostępności aplikacji i jest to 15.02-25.02.

Strona główna: http://campaign.hide-city.com/

Co o tym uważacie? Czy jest to fajny gadżet, który warto mieć w swoim posiadaniu, czy też coś, co nie powinno być rozpowszechniane, a nawet projektowane, z uwagi na śmierć artysty? Czy to jeszcze pamięć, czy już wyzysk na czyjejś śmierci, biorąc pod uwagę także inne projekty?
"We Are X" na SXSW Film Festival i nowy plakat do filmu
ZESPÓŁ
"We Are X" po festiwalu w Sundance jedzie do Austin w Teksasie, gdzie właśnie tam, na festiwalu SXSW Film Festival, zostanie zaprezentowany. SXSW Film Festival przewidziany jest na dni 11-20 marca, z tym że filmy, które będą wyświetlane na festiwalu, swoje prezentacje będą miały w dniach 11-15 marca. Również wszystkie tam filmy będą brały w konkursie, także i film "We Are X".

Poza tym, na facebooku "We Are X" pojawił się nowy plakat do filmu, który możecie zobaczyć obok, a w powiększeniu w temacie na forum.


(c) "We Are X" facebook || SXSW Film Festival official site
Koncert na stadionie Wembley przesunięty...
ZESPÓŁJeszcze nie usłyszeliśmy słowa od Yoshikiego, ale... ziściły się najgorsze przypuszczenia dotyczące koncertu. Otóż, na oficjalnych kontach na facebooku, zarówno X JAPAN i Yoshikiego, pojawiły się grafiki, które mówią o nadchodzącej trasie zespołu na 2016-2017 rok, lecz... z nową datą, która... ukazuje nam przy SSE Arena, Wembley - 4 MARCA 2017 ROKU.Członkowie wypowiedzieli się w artykule na Yahoo o Pacie. Pata został przyjęty do szpitala w Tokio i trafił na oddział intensywnej terapii. Zdiagnozowano u niego zapalenie uchyłku jelita grubego i zakrzepicę żyły wrotnej. W tej sytuacji odroczono koncert na stadionie Wembley na marzec 2017 (dokładna data podana jest wyżej) i oczywiście, album także zostanie przesunięty. Każdy z członków wyraził żal z powodu zawiedzenia fanów. Najważniejsze dla nich jest zdrowie Paty i jego szybka rekonwalescencja.

Tłumaczenie jest z translatora google, ale jak widać, dało się odczytać najważniejsze informacje. Link do artykułu: http://headlines.yahoo.co.jp/hl?a=20160203-00138245-rorock-musi + drugi: http://headlines.yahoo.co.jp/hl?a=20160203-00010007-musicv-musi

EDIT:EDIT 2:
Oficjalna informacja ze strony X JAPAN. Wszystkie bilety kupione na 12 marca będą honorowane na przesuniętym koncercie 4 marca 2017.

Sundance Film Festival - nagroda wyróżniająca dla "We Are X"
ZESPÓŁ


Festiwal Sundance dziś ma swój koniec i w sieci pojawiły się ostateczne wyniki rozdania nagród przez jury oraz publiczność zebranej na festiwalu.

X JAPAN otrzymało specjalną nagrodę wyróżniającą za film "We Are X" w kategorii Dokument za Najlepszy Montaż (World Cinema Documentary Special Jury Award For Best Editing). Nie jest to jedna z nagród głównych, lecz nagroda wyróżniająca, lecz i tutaj możemy pogratulować pewnego sukcesu. :)(c) indiewire.com | sundance.org
Czy koncert na Wembley..w ogóle się odbędzie?
ZESPÓŁW sieci krąży wiele informacji jakoby koncert i album zostały..przesunięte w czasie. Jeśli chodzi o X Japan to nie jest to nic nowego, jednak..panika sieje spustoszenie i dochodzą do tego coraz to nowsze i niepokojące informacje.

Pierwszą taką informacją, również tu zauważoną na forum, była wzmianka, że jakoby londyński koncert miał się nie odbyć/być przesunięty na późniejszy termin z powodu choroby Paty. Fakt taki został napisany przez stronę Hollywood Reporter, po czym po kilku chwilach usunięty z wiadomości:

X Japan will release its first new studio album in 20 years this fall. The Wembley show, originally slated for March 12, in conjunction with a screening of We Are X, has been moved to the fall in order to give Pata, the band's guitarist, time to fully recover from a blood clot.

Później, news został zmieniony i tutaj już tylko odnosił się do albumu, który miałby zostać wydany TEJ WIOSNY, nie o konkretnej dacie, czyli 11 marca. Zwykłe niedopatrzenie?

Z kolei Variety poszło o krok "dalej" pisząc, że wydanie albumu zostało zaplanowane na czas późniejszy tego roku:

Their latest album, their first to be sung completely in English, is scheduled to be released later this year with a yet-to-be-determined label.

Jeszcze do 20 stycznia w notkach prasowych pojawiały się takie informacje:

The band will also perform live at SSE Wembley Arena in the U.K. for XDAY, immediately following a screening of their new documentary film 'WE ARE X' on March 12, 2016.

...ale już po festiwalu Sundance, konkretne informacje dotyczące koncertu i albumu stały się niejasne, a określenia dat zostały zmienione na, przykładowo wspomniane już określenie, "tej wiosny".

Wszyscy wiemy także, że z Patą nie dzieje się nic dobrego i był hospitalizowany z powodu zakrzepu krwi. Czy jego stan jest tak poważny, że pod znakiem zapytania został postawiony koncert, ale i..album?

Tutaj fragment z ostatniego streamu Yoshikiego na swoim kanale Niconico, w którym mówi o Pacie i..nie tylko:
https://www.facebook.com/xjapanplst/posts/1063721870324884


I tłum. słów Yoshikiego z jap. przez Kena Asaokę:

Och, jeśli chodzi o Patę... Tak... Cóż, nie potrafię powiedzieć w tym momencie czy jest z nim wszystko dobrze, czy nie. Potrzebuję trochę czasu, aby o tym pomyśleć. Rozmawiałem z Patą dzień przed Sundance. Reszta członków i ja mieliśmy spotkanie, na którym rozmawialiśmy o Pacie i przyszłości X Japan. Pozwólcie mi zorganizować wszystko i powiem o tym wszystkim coś więcej pod koniec tygodnia.

Jednakże artykuł na Sanspo mówi, iż z Patą po hospitalizacji jest już lepiej.


A więc, co o tym wszystkim myślicie?
Wszystkiego najlepszego, Heath!
HEATH
Oficjalny konkurs od X JAPAN "BTBF"
ZESPÓŁ
X JAPAN na swoim oficjalnym profilu na facebooku ogłosiło konkurs dla wszystkich fanów zespołu:

Konkurs #BTBF
Namaluj na swoim ciele swoją własną wersję Born to Be Free!


Zasady (tłum.):
1. Namaluj własną wersję "Born to Be Free" na swoim ciele
2. Udostępnij zdjęcie tutaj na facebooku, bądź twitterze, czy instagramie i UPEWNIJ SIĘ, że użyłeś hashtagu #BTBF
3. Zbierz jak najwięcej polubień od przyjaciół i rodziny
4. 11 marca, dzień przed koncertem X Japan na stadionie Wembley, konkurs zakończy się i zostanie wyłonionych siedmiu zwycięzców. Każdy z pięciu członków zespołu wybierze po jednym zwycięzcy (razem 5) oraz dwóch uczestników, którzy zebrali najwięcej polubień
5. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 21 marca i otrzymają ekskluzywną nagrodę od X Japan!


Informacje: #BTBF CONTEST
Strona 4 z 21 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
TYLKO U NAS!
BIOGRAFIA
YOSHIKIEGO

(po polsku)


X NO SEI TO SHI:
ŻYCIE I ŚMIERĆ X

(po polsku, w trakcie
tłumaczenia)


BRACIA:
WSPOMNIENIA O HIDE
(fragmenty po polsku)

SUGIZO:
CZŁOWIEK ZAKOCHANY
W MUZYCE. PÓŁ ŻYCIA
ZAWIROWAŃ

(po polsku, w trakcie
tłumaczenia)


PRANIE MÓZGU: POWRÓT PO
12 LATACH PIEKŁA

(po polsku)


~~*~~*~~

BLOOD RED DRAGON
(komiks po polsku,
w trakcie tłumaczenia)
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 165
Najnowszy Użytkownik: BrentTaw
Ostatnio online
himenike 1 day
TaeRim 1 day
Starbreaker 1 week
Pink Evil 1 week
BrentTaw 1 week
Kira-mara 1 week
Evapak 2 weeks
Paul Vunurt 2 weeks
Soubi 4 weeks
Violet 4 weeks
This site has had: 446055 Unikalnych wizyt

This site is powered by v6.01.6 © 2003-2005| Bf2 theme by: mYrAn


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie