X JAPAN Polish Street Team
Strona GłównaREGULAMINOCHRONA TREŚCIStreet TeamSkład TeamuForumNewsyGaleriaWideoKontaktSzukajLinkiDownload
Maj 26 2017 05:33:58   
Translate this page
X JAPAN
O ZESPOLE
CZŁONKOWIE
ALBUMY
SINGLE
PV
Na Forum
Najnowsze Tematy
Operacja Yoshikiego ...
1991-obecnie
X NO SEI TO SHI - Th...
BABYMETAL
2006-obecnie
Najciekawsze Tematy
YOSHIKI CLASSICAL... [145]
Sugestie i opinie [85]
1000 żurawi - akc... [72]
Okładka i data pr... [64]
the GazettE [63]
Facebook
Share
Współpraca
Magazyn Asia on Wave RadioAoi.pl MUCC Polish Street Team
04.03.2017 #XDAY
Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami po londyńskim koncercie w temacie: Polacy na Wembley - XDAY 04.03.2017 r. :)
 Zobacz Temat
X JAPAN Polish Street Team | X JAPAN | News
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Autor Okładka i data premiery nowego singla zespołu
Simi
Super Administrator

Miejscowość: Wrocław
Data rejestracji: 19.11.11
Dodane dnia 12-10-2015 19:07

Dziś Yoshiki ogłosił wydanie nowego singla X JAPAN, którego premiera zapowiedziana została na 6 listopada tego roku. Singiel zawierać będzie studyjną wersję piosenki Born To Be Free i pod tym samym tytułem zostanie też wypuszczony na rynek.

Piosenka, którą zespół grał przez lata na żywo na swoich wyprzedających się koncertach na całym świecie nigdy nie została wydana jako nagranie studyjne. Nowa studyjna wersja piosenki pojawi się na nadchodzącym nowym albumie X JAPAN, który zostanie wydany na całym świecie 11 marca 2016 roku.

Od 13 października od godz. 10:00 (czas UK) będzie można posłuchać streamu utworu na stronie Metal Hammer pod linkiem: http://metalhammer.teamrock.com/news/2015-10-13/x-japan-stream-historic-single-release

EDIT 13.10:
Na stronie Metal Hammer można już posłuchać Born To Be Free w swej studyjnej wersji, która ukaże się na zapowiedzianym singlu: http://metalhammer.teamrock.com/news/2015-10-13/x-japan-stream-historic-single-release
Dostęp do przesłuchania utworu jest ograniczony do 24 godzin.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z debiutu naszego nowego singla Born To Be Free na stronie Metal Hammer," mówi lider zespołu Yoshiki. "Jesteśmy podekscytowani i bardzo usatysfakcjonowani z kierunku, w którym idzie nowy album. Singiel jest jego naprawdę niezłą kwintesencją. Już kiedy zacząłem komponować Born To Be Free wiedziałem, że to będzie specjalna piosenka dla X Japan. Chcemy, by ludzie interpretowali utwór jako odbicie ich osobistej podróży. Wszyscy narodziliśmy się wolni by wymarzyć sobie to, co chcemy bez żadnych ograniczeń."

EDIT 06.11:
A więc dziś ma swą cyfrową premierę "Born to be Free".

Singiel dostępny jest na iTunes Store, Amazon oraz Google Play:
iTunes > http://smarturl.it/xjapanit
Google Play > http://smarturl.it/xjapangp
Amazon > http://smarturl.it/xjapanamz
Spotify > https://open.spotify.com/album/4r8vuu8dN33jrh8cYwiajk

EDIT 06.11:
Fragment singla został wykorzystany w reklamie filmu Ostatni rycerze (2015) w japońskiej telewizji. Film w Japonii ma swą premierę 14 listopada.
Link: https://www.youtube.com/watch?v=qTxJEWZl93A

I can die, I can live, I can die to set me free...
Live and die, live and live, I can live to set me free...

Edytowane przez Simi dnia 06-11-2015 11:02
http://www.last.fm/user/Aivalar92 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Okładka i data premiery nowego singla zespołu
ealin
Użytkownik

Data rejestracji: 26.07.15
Dodane dnia 13-10-2015 11:44
Ciekawe czy album będzie w podobnym klimacie.
Ktoś na FB skomentował okładkę tymi słowami: "gdyby wydali to kilka lat wcześniej to Yoshiki byłby na okładce" Jak dla mnie okładka trochę nijaka. Jak sądzicie?

"I burn for you every time I hear your name
When I think I see your face, I know, it must be madness"
Apocalypica "Slow Burn"
Wyślij Prywatną Wiadomość
JupiterJazz
Użytkownik

Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 01.10.15
Dodane dnia 13-10-2015 12:57
Zastanawiałam się, czego mi tu brakuje i już wiem. Właśnie Yosha na okładce.
Może zrehabilitują się na okładce albumu. W końcu Yoshiki jest tak samo piękny jak 20 lat temu smiley
Matsuhi
Użytkownik

Data rejestracji: 26.11.12
Dodane dnia 13-10-2015 16:07
Gdy pojawiło się info, że tym singlem ma być Born to be free to pomyślałam sobie : Aha.
Gdy zobaczyłam okładkę : Ale... dlaczego?
Gdy usłyszałam utwór : Łomatko, to jest zaje@*%@$&*@iste!!!

Reasumując, brawo X-sy!

'Some asshole told me that if you believe in something you have to be willing to sacrifice everything'

~B.Kinney
Kira-mara
Użytkownik

Miejscowość: Lubawka/Wrocław
Data rejestracji: 15.04.12
Dodane dnia 13-10-2015 19:42
Miałam nie komentować, jako, że nie za bardzo jest co, no ale gdzieś trzeba coś dodać na ten temat xp
Co do Twoich słów ealin to popieram, dla mnie też jest ona nijaka. Już pomijam to, że chyba Yoshiki sądzi, że żeby się wybić w świecie amerykańskim trzeba walnąć gołą babę na okładce, sfotoszopowaną bardziej niż z okładki playboy'a ;/ Co do tych kilku lat wcześniej, to ja bym tam nie pogardziła Yoshikim w takiej pozie właśnie w tym wieku co jest. W końcu ciałko..i plecki ma nadal piękne ^^ O wiele bardziej wolałabym jednak, żeby znalazł się na owej okładce cały zespół, jako, że Yoshiki na okładce Week End, Yoshiki na Jealousy, Standing se*, Art of life, Say anything, Rusty nail i na Dahli to już chyba za dużo ;/ wiem że jest tam najbardziej fotogeniczny ze wszystkich, ale ja na BTBF chętnie zobaczyłabym np Patę xp No wiecie z całego zespołu tylko Pata wydaje się najbardziej wolny od wpływów, korupcji itp urodzony tylko do tulenia butelki z Jackiem xp

No dobrze a co do samego singla; nie żebym się specjalnie cieszyła wydanie czegoś co znamy od pięciu lat. Co prawda, ostatnie partie słychać, że były nagrywane teraz, bo głos Toshiego brzmi lepiej, ale o wiele bardzie wolałam demo tej piosenki z video, jak puszczali urywki z dawnych koncertów jeszcze z hide. To było nastrojowe i piękne i przyprawiało o łzy.

"Yoshiki is Your Destiny"
~Toshi
Bela
Moderator

Miejscowość: Iława
Data rejestracji: 27.12.11
Dodane dnia 13-10-2015 22:01
Przyznam, że zaskoczyli mnie z tym odkopaniem Born To Be Free. Kiedy już wydawałoby się, że to zamknięty temat z tą piosenką, nagle zamierzają ją wydać w formie singla. Rozumiem, że to jest ten singiel, który jak wcześniej informowano, miał zostać wydany 23 października? Spodziewałam się Hero w wersji X, albo słyszanego w ogłoszeniu o Wembley Kiss the Sky. Nawet myśl o wydaniu Beneath The Skin była bardziej wiarygodniejsza od BTBF. No ale nic, chłopcy widać chcą mieć wszystko po kolei rozplanowane. niech więc tak będzie. Kawałek jest naprawdę dobry, pewnie i tak spora część fanów się cieszy z jego wydania. Studyjna wersja brzmi świetnie.

Ale okładka to już samo zło. Jest tego samego typu co okładka do Jade i trochę boję się, że reszta ich (miejmy nadzieję) przyszłych wydawnictw też będzie mniej więcej w tym guście. Niestety nie przemawiają do mnie. Może to też taki chwyt marketingowy, aby rzucała się w oczy w sklepie na półce dzięki gołej pani? ;)

Co do okładki albumu, marzy mi się również zdjęcie całego zespołu (wyobrażam sobie ich popiersia nakładające się na siebie tak, jakby stali jeden za drugim na białym tle w czerwonym logiem X gdzieś tam w rogu, ach!), ale pewnie będzie z tym ciężko (mając na uwadze sytuację z hide). Ciekawi mnie jeszcze, tytułem której piosenki zatytułują album.

"Time may change your heart, my love for you nevers changes..."
"I will try to live with love, with dreams, and forever... with Tears."
http://www.belatuna.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
JupiterJazz
Użytkownik

Dodane dnia 13-10-2015 22:45
Dobrej okładki to się akurat spodziewałam najmniej smiley Zdążyli mnie już przyzwyczaić, że zazwyczaj są cholernie kiepskie i przesłodzone do bólu.

Choć i tak nie umywają się to do głupoty i okropieństwa ich teledysków -.- W tych klipach, poza tym, że nie mają za grosz sensu, można się jeszcze utopić w powodzi kiczu. Dzięki nim rozwinęłam teorię o karnych teledyskach smiley

Choć akurat ten do "IV" jest bardzo fajny w swojej prostocie. Mam nadzieję, że kolejne będą podobne.

Co do singla jeszcze - posłuchałam, podoba mnie się bardzo. Jedyne, czego mogę się czepić to wstawka fortepianowa na 3/4 utworu. Wiem, że to taki podpis artysty ze strony Yoshikiego, bo on wtyka ten fortepian gdzie może. Jednak moim zdaniem akurat w tym kawałku liryczne dźwięki fortepianu nie rozwijają utworu, ale skutecznie go stopują. Piękne to jak zwykle, ale piosenka traci przez to rozpęd.
phm
Użytkownik

Miejscowość: Gdynia
Data rejestracji: 14.06.14
Dodane dnia 13-10-2015 22:46
O ile dobrze pamiętam na MV do BTBF były kobiety tańczące w wiszących klatkach, okładka wydaje się być z tym spójna. Ech, ciekawe ile będzie kawałków nowych w sensie nowych, a nie "nowych" pięcioletnich na nadchodzącej płycie. Tak czy inaczej fajnie, że coś się dzieje, oby dalej tak umilali nam czekanie na marzec.
Simi
Super Administrator

Miejscowość: Wrocław
Data rejestracji: 19.11.11
Dodane dnia 13-10-2015 23:06
Czytając newsa na temat wydania tego singla myślałam, że coś mi się przewidziało ;P Najlepsze, że po zobaczeniu miniaturki okładki w powiadomieniach byłam oburzona co to Yosh wstawia za gołe babki na facebooka nie wiedząc, że to właśnie cover singla ;P

Ale do rzeczy...

Powiem szczerze, iż jestem niezmiernie zawiedziona tą wiadomością. Właściwie to jestem całkiem..negatywnie względem tego wydawnictwa nastawiona. Wierzyłam od początku, gdy pojawiały się wzmianki na temat nowego singla i całej otoczki "niesamowitości" tego newsa, że będzie to faktycznie "nowy" singiel, niesłyszany nam jeszcze nigdy wcześniej. A tu odgrzane Born To Be Free, co prawda w wersji studyjnej, ale jednak. Naprawdę, wolałabym zobaczyć na tym singlu chociażby Hero, Kiss the Sky czy Beneath the Skin. Nie mówiąc o tym, że jakoś nigdy specjalnie BTBF nie wywierało na mnie wrażenia. Mam nadzieję, że przy albumie postarają się bardziej niż dotychczas ;P I faktycznie, jak pisze Kiruś, lepiej zostawiliby ten utwór tak jak był w pierwotnej wersji, gdyż ta już mi bardziej odpowiada. Już się boję co się znajdzie na albumie...

Jeśli chodzi o okładkę... Jest okropna. Podobna właśnie do Jade, choć jeszcze z Jade była jakby bardziej wyrafinowana, ta jest po prostu ustawiona na większy zysk ze sprzedaży i zdecydowanie na uwagę, gdy już pojawi się na sklepowych półkach. No i nigdy nie zrozumiem fenomenu wstawiania na okładki nagich, mniej lub bardziej, ludzi. Naprawdę nie wiem czemu to ma służyć. A przecież ma się liczyć "wnętrze", nie okładka. Podobnie jak Kiruś i Bela, wolałabym zobaczyć na niej cały zespół albo nawet.. samego Toshiego, któremu, jak wspominał w swojej biografii, ta piosenka jest bliska sercu. Yosha zdecydowanie sobie już pooglądaliśmy na wielu singlach i albumach, dlatego cały zespół byłby wg mnie jak najlepszym wyborem.

Kira-mara napisał/a:
...ale ja na BTBF chętnie zobaczyłabym np Patę xp No wiecie z całego zespołu tylko Pata wydaje się najbardziej wolny od wpływów, korupcji itp urodzony tylko do tulenia butelki z Jackiem xp

A tak żartując sobie na koniec to Pata, by zaistnieć na okładce mógłby wydać singiel pod tytułem "Born to be drunk" XD Ale tak, jest jak najbardziej wolnym ptakiem w tym zespole i ciekawa jestem kiedy jego koleje losu ujrzymy w jakiejś biografii :D

I can die, I can live, I can die to set me free...
Live and die, live and live, I can live to set me free...
http://www.last.fm/user/Aivalar92 Wyślij Prywatną Wiadomość
Kira-mara
Użytkownik

Dodane dnia 14-10-2015 00:07
Belo jeśli oni chcą mieć wszystko po kolei rozplanowane, to ja się boję xD To zajęło im pięć lat, więc za pięć następnych lat wydadzą np Hero? xD Ale tak na serio to, fakt faktem, że owy singiel wydany być musiał, jak wszystkie, więc niech już im będzie, nawet jeśli wszyscy spodziewali się czegoś zgoła innego ^^ Wgl ja nie wiedziałam że coś miało się tego października wydać oO chyba już tak przyzwyczaiłam się do nie dotrzymywania terminów przez X, że o tym zapomniałam xp

Piosenka sama w sobie jest świetna. Genialne brzmienie gitar i głos Toshiego. Wszystko co psuje wrażeniowiość to właśnie owa okładka z tymi kajdankami (no co jak co, ale co ma tytuł do nich? Już lepiej by to wyglądało gdyby nawet ta babka miała je zerwane, lub właśnie je zrywała, w przypływie szału, no bo przecież "urodziła się by być wolną" itp..), jak i te kobiety tańczące w tych wiszących klatkach. phm zdaje się, ze chciałam wyprzeć z pamięci ten fakt, że one tam były i udało mi się, a dopiero teraz mi o nich przypomniałeś xD Nie mam nic do owych tancerek, wiszących klatek i tego efektu, bo jest dobry i pomysłowy, po prostu nie pasuje mi do samego X xp

JupiterJazz - przyznaje, jakby się nie kochało zespołu, tak to trzeba jednak przyznać, że ich teledyski kiczem zalatują niesamowicie. Oczywiście mam tu na myśli jedynie te stworzone po IV i ogólnie ich reaktywacji. Jak sama mówiłaś, IV przekonuje do siebie. Jest prosty, szczery i prawdziwy. Nawiązuje też do ich wcześniejszych teledysków, które uwielbiam własnie przez jakiś narracyjną opowieść, w którą są wstawione fragmenty ich gry z koncertów. Choć patrząc na pomysł owej narracji mam wrażenie, że pieczę nad teledyskami miał hide..są bardzo w jego stylu..i są lepsze. Weźmy sobie na przykład Dahlię, gdzie coś takiego mamy i to jest genialne. Albo Tears, gdzie są już same urywki koncertów. Gdyby tego nie było zapewne ja sama nigdy bym się X nie zainteresowała xp Co do wstawek fortepianowych, Yoshiki nie byłby sobą, gdyby ich nie dodał xp Nie wiem czy stety, czy niestety, bo faktycznie chce się czasem utworu od początku do końca rockowego bez teleportacji Yoshikiego na fortepian, a Paty do baru, ale też nie powiem, że są złe, bo owa gra fortepianowa jest cudna ^^

Simiś, kochanie, ja Ci narysuję inną okładkę, dobrze? Nie będziesz musiała na nią patrzeć i się już denerwować,dobrze?^^

~Toshi
Edytowane przez Kira-mara dnia 14-10-2015 00:09
JupiterJazz
Użytkownik

Dodane dnia 14-10-2015 00:31
Kira-mara - ja mówię o całości ich video. Tzn. zgadzam się z tobą, że wszystkie koncertowe wstawki są super. To mogę oglądać dniami i nocami. Albo "Say Anything" - aż się łza na rzęsie trzęsie z tej cudowności.
A z drugiej strony są te wszystkie prawdopodobnie fabularne wstawki. Na przykład patetyczne sceny zgonów w "Weekend". Kocham ten utwór, ale za każdym razem kiedy widzę teledysk to płaczę szczerymi łzami. Ze śmiechu. Kolejne sekwencje z omdlewającym w atłasach Yoshikim są tak komiczne w swoim patosie, że przebija je tylko scena "męskiej" śmierci z przepicia w wykonaniu Toshiego. Gorzej jest tylko w "Silent Jelousy". Kiedy wiedzę, jak Yoshi nieporadnie usiłuje markować pocałunki z tą miłą kobietą, to czuję jego cierpienie. Bo sprawia wrażenie, jakby miał się zaraz rozpłakać z nadmiaru żenady. Kto im to na litość boską kręcił?

Ale te wszystkie wilkołaki, maski i inne takie, którymi nas niewątpliwie uraczą będą, jak sądzę, nawiązaniem do tej chlubnej ery bezmiernego kiczu.

Okładka nowego singla jest tylko ostrzeżeniem smiley

Ale kocham moich słodkich Japońców, więc wybaczę im kolejny atak żenady smiley
phm
Użytkownik

Dodane dnia 14-10-2015 16:55
Kira-mara napisał/a:
phm zdaje się, ze chciałam wyprzeć z pamięci ten fakt, że one tam były i udało mi się, a dopiero teraz mi o nich przypomniałeś xD Nie mam nic do owych tancerek, wiszących klatek i tego efektu, bo jest dobry i pomysłowy, po prostu nie pasuje mi do samego X xp

Klatki i półnagie niewiasty to nie jest w żadnym razie coś nowego jeśli chodzi o X, patrz choćby: https://www.youtube.com/watch?v=h6GVpcdPMx0&t=75m25s albo https://www.youtube.com/watch?v=zSl8aRLjYZQ&t=1m45s
Kira-mara
Użytkownik

Dodane dnia 14-10-2015 20:19
JupiterJazz - popieram cię całym serduchem że owe koncertowe i zza kulis wstawki można ogląda dniami i nocami ^o^
Cóż, trzeba przyznać, że X Jpana nigdy nie był mistrzem w wydawanych teledyskach. Patrząc przez pryzmat np dzisiejszych wydań innych zespołów choćby i j-rockowych to cóż, można by się mocno zastanawiać jak te kiepsko narracyjnie opowiedziane historie w teledyskach mają odzwierciedlać legendę i wielkość tego zespołu. Chciało by się żeby wydali już coś profesjonalnego i od początku do końca. A jednak coś tak czuję że gdyby robili tak, to nie byłoby już to samo X xD Oczywiście wiele bym dała by nie zobaczyć np Yoshikiego w stroju tej gejszy, ratującego damę z opresji, albo by zobaczyć pełny teledysk do Jade czy BTBF xD
Ale co do ich starszych teledysków mam wielki sentyment, np do wspomnianego Week End ^^ Co prawda przede wszystkim przez to, że polska ekipa robiła cover tego teledysku, no ale, też dlatego, że jak by nie był patetyczny, to przedstawia X tamtych czasów.
Ja osobiście ze zniecierpliwieniem wypatruję chwili gdy forumowa ekipa znów się zbierze by nagrać Celebration xD Myślę, że gdy ta chwila nastąpi będziemy się równie dobrze bawić jak oni na nim xD Ich teledyski jakby nie narzekać na ich kiczowatość i słabość, to mają coś w sobie, coś co fani lubią, przymykając oko na całą tę być patetyczność np i to jest piękne ^^
scena "męskiej" śmierci z przepicia w wykonaniu Toshiego.

A nie Paty? xD
Nie wiem kto im to kręcił, ale myślę, że w SJ nasz księżniczek zarządził że to ma wyglądać tak a nie inaczej xD Ja już sama mam myśli, że jestem jak Toshi, na którego Yoshiki narzekał, bo ten nie rozumie o co mu chodzi w tekście, że ma np śpiewać tak, jakby chodził po pustej plaży kiedy coś tam i czuć takie i takie coś. Też bym nie rozumiała o co chodzi i do tej pory nie rozumiem o co chodzi w owym SJ xD

phm - powiedziałabym raczej że klatki i gołe niewiasty to nic nowego jeśli chodzi o solową działalność hide xD Tam kobitki w samych bikini lub nawet nie,były czymś na porządku każdego koncertu, co wprowadził też w swoje solówki na koncertach X. Chodz i tak najśmieszniejsze było gdy Pata uciekał przed takimi niewiastami xD
Co do jednak samego X, albo i mówiąc inaczej, całego, to coś co nie pasuje do nich po prostu wedł mnie ^^

~Toshi
Edytowane przez Kira-mara dnia 14-10-2015 20:20
JupiterJazz
Użytkownik

Dodane dnia 14-10-2015 20:52
Kira-mara - wydaje mi się, że to Toshi konał dumnie nad kubełkiem amerykańskiej łiski. Yoshiki wił się w perłach i atłasach, nacinając swą nieskazitelną skórę nożykiem do papieru - ten nóż wyglądał swoją drogą jak kupiony sklepie "Wszystko po 4 złote dla gothów". W każdym razie wił się w agonii, był piękny jak marzenie, a sens przebywał akurat na urlopie. Taiji otrzymał śmiertelny postrzał, konając romantycznie w ciemnej uliczce. Najbardziej widowiskowe zejście zaliczył hide, bo do tej pory nie wiem, co było powodem jego teledyskowego zgonu. Chyba apopleksja. I pytanie brzmi - gdzie jest Pata? A jeśli to Pata padł w wyniku łiski to gdzie jest Toshi? Serio, mogę oglądać "Weekend" godzinami. Jest jak "Naga Broń" *.*
phm
Użytkownik

Dodane dnia 14-10-2015 21:17
Kira-mara - twórczości Hide nie znam prawie w ogóle, ale patrząc tak chronologicznie to gołe panie na koncercie X z grudnia 1993 poprzedzają HIDE OUR PSYCHOMMUNITY tour z 1994. Ale skoro jego koncerty tak wyglądały, to pewnie można z dużą dozą pewności założyć, że to z inspiracji Hide powstała ta rozpusta i zgorszenie smiley. Zgadzam się jednak, że cycki nie pasują do "Yoshikowej" strony X, a ta na pewno jest mi bliższa.
ealin
Użytkownik

Dodane dnia 15-10-2015 15:34
Kiedy podali wiadomość o nowym singlu to od razu pomyślałam o Kiss the Sky skoro jest na filmikach promujących koncert.
Teraz jednak też zaczęłam się zastanawiać ile naprawdę nowych utworów usłyszymy na tej płycie.
Musimy chyba jednak poczekać na oficjalne ogłoszenie zarówno tytułu i "składu" nowej płyty.
Co, do teledysków X'a to muszę przyznać, że nigdy jakoś szczególnie za nimi nie przepadałam.

Apocalypica "Slow Burn"
Edytowane przez ealin dnia 15-10-2015 15:37
phm
Użytkownik

Dodane dnia 15-10-2015 16:50
ealin - jeśli zsumujemy długość I.V., Jade, Born to Be Free, Scarlet Love Song, Kiss the Sky, Hero i Beneath to wychodzi pół godziny. Do tego dojdą pewnie jeden czy dwa stare kawałki w wersji anglojęzycznej czy jakiś inny zapychacz. Tak realnie rzecz biorąc to jeśli na nadchodzącej płycie pojawią się dwa całkowicie nowe utwory, to będę bardzo pozytywnie zaskoczony. Nadzieję mam na przynajmniej jeden. Sam już nie wiem czy to podejście pesymistyczne czy optymistyczne. smiley

Edit - zapomniałem w sumie o Hero czy Beneath the Skin, nie trzeba nawet dawać zapychaczy. No cóż, zobaczymy.
Edytowane przez phm dnia 15-10-2015 17:52
ealin
Użytkownik

Dodane dnia 15-10-2015 19:53
phm To jednak raczej dość pesymistyczne podejście, choć może to moje jest zbyt optymistyczne.
Licząc na 4 może 5 nowych dźwięków...
Czyżbym wymagała od nich zbyt wiele?
Pozostaje niecierpliwie poczekać.

Apocalypica "Slow Burn"
Bela
Moderator

Miejscowość: Iława
Data rejestracji: 27.12.11
Dodane dnia 15-10-2015 23:47
Idąc tym tropem należy nadmienić, że po wydaniu DAHLI powstało jeszcze Last Song i Without You. Dodając to, mamy już niemal cały krążek ;) Chyba do premiery albumu nie chcę usłyszeć całości Kiss the Sky, nacieszę się dzięki temu choć jednym nieznanym wcześniej utworem na albumie.

phm, tak, jeden/dwa zupełnie nowe utwory to zdecydowanie optymistyczne nastawienie :D

"Time may change your heart, my love for you nevers changes..."
"I will try to live with love, with dreams, and forever... with Tears."

Edytowane przez Bela dnia 15-10-2015 23:48
http://www.belatuna.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
phm
Użytkownik

Dodane dnia 16-10-2015 18:48
Bela - podobno pierwszy koncert po reinkarnowaniu X zaczął się od The Last Song, coś w tym może być... Co do Without You, to sądziłem że trafiło już na The World, ale bo bliższym zbadaniu okazuje się, że to wersja live, więc też jest szansa. Oba to kolejne 20 minut, czyli materiału na godzinną płytę w zupełności wystarczy.
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
TYLKO U NAS!
BIOGRAFIA
YOSHIKIEGO

(po polsku)

X NO SEI TO SHI:
ŻYCIE I ŚMIERĆ X

(po polsku, w trakcie
tłumaczenia)

BRACIA:
WSPOMNIENIA O HIDE
(fragmenty po polsku)

SUGIZO:
CZŁOWIEK ZAKOCHANY
W MUZYCE. PÓŁ ŻYCIA
ZAWIROWAŃ

(po polsku, w trakcie
tłumaczenia)

PRANIE MÓZGU: POWRÓT PO
12 LATACH PIEKŁA

(po polsku)

~~*~~*~~

BLOOD RED DRAGON
(komiks po polsku,
w trakcie tłumaczenia)
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 158
Najnowszy Użytkownik: Nosek
Ostatnio online
Starbreaker08:54:41
AdaChan11:46:47
JupiterJazz 1 day
Kira-mara 2 days