X JAPAN Polish Street Team
Strona GłównaREGULAMINOCHRONA TREŚCIStreet TeamSkład TeamuForumNewsyGaleriaWideoKontaktSzukajLinkiDownload
Marzec 23 2017 09:11:31   
Translate this page
X JAPAN
O ZESPOLE
CZŁONKOWIE
ALBUMY
SINGLE
PV
Na Forum
Najnowsze Tematy
Zapowiedź światowej ...
Od was dla Hide - ed...
J-KONCERTY w POLSCE ...
Biografia Yoshikiego
Yoshiki producentem ...
Najciekawsze Tematy
YOSHIKI CLASSICAL... [145]
Sugestie i opinie [85]
1000 żurawi - akc... [72]
Okładka i data pr... [64]
the GazettE [63]
Facebook
Share
Współpraca
Magazyn Asia on Wave RadioAoi.pl MUCC Polish Street Team
04.03.2017 #XDAY
Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami po londyńskim koncercie w temacie: Polacy na Wembley - XDAY 04.03.2017 r. :)
 Zobacz Temat
X JAPAN Polish Street Team | Street Team | ST
Strona 1 z 5 1 2 3 4 > >>
Autor Sugestie i opinie
Bela
Użytkownik

Miejscowość: Iława
Data rejestracji: 27.12.11
Dodane dnia 28-12-2011 00:23
Mam nadzieję, że piszę o tym we właściwym miejscu...

Wraz ze znajomymi z fb doszliśmy do wniosku, że warto byłoby do grafiki na górze strony dodać zdjęcie hide oraz Taijego. Teraz, w jakiej ona obecnie jest klimatycznej postaci naprawdę bardzo mi się podoba (szczególnie zdjęcie Heatha ^^), jednak uważam, że obecność hide jest tutaj również niezbędna. A jako że ostatnio dużo mówiło się o Taijim, który w 2010r. występował gościnnie wraz z Xsami na dwóch koncertach na stadionie w Yokohamie, (gdzie Yoshiki życzył sobie ponownego wspólnego występu z nim w przyszłości) czy też jego tegoroczna śmierć... X-Japan nie przeszedł przez to obojętnie, więc fani chyba też tym bardziej nie powinni. W końcu i Taiji miał niemały wkład w dorobek X-Japan.

Co o tym sądzicie?

"Time may change your heart, my love for you nevers changes..."
"I will try to live with love, with dreams, and forever... with Tears."
http://www.belatuna.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sugestie i opinie
Simi
Super Administrator

Miejscowość: Wrocław
Data rejestracji: 19.11.11
Dodane dnia 28-12-2011 14:58
Jako, że ja pracowałam nad nagłówkiem, więc zajmę się tym <już obmyśla jakby tu to zrobić...>.

Jak tak o tym wspominasz to fakt, hide i Taiji zawsze będą w sercach fanów. Jak pracowałam nad nagłówkiem to sama miałam dylemat czy zostawić tylko obecny skład czy dodać też Taiji'ego i hide.. Wyszło jak wyszło. Dziękuję za sugestię.

I tak, to dobry dział ^^
http://www.last.fm/user/Aivalar92 Wyślij Prywatną Wiadomość
Bela
Użytkownik

Dodane dnia 06-01-2012 21:18
Mam kolejną sugestię! Tym razem odnośnie galerii i wstawiania zdjęć.

Czy istnieje możliwość, aby udostępnić umieszczanie zdjęć prosto z komputera? Dla niektórych byłoby to dosyć dobre rozwiązanie (zwłaszcza gdy ktoś ma dużo zdjęć na dysku i nie pamięta ich źródeł internetowych, a i dzięki temu zyska czas na tworzeniu nowych linków).

offtop: do gifów chyba niepotrzebne miniaturki, prawda?

Simi
Super Administrator

Dodane dnia 06-01-2012 21:24
Cóż i tu jest problem, ponieważ NIE DA SIĘ dodawać zdjęć prosto z dysku... Największy minus tego forum. Cóż, innym wyjściem jest wrzucenie ich na jakiś hosting (np. tinypic) i podawanie linków jak do tej pory.

Hmm, raczej nie. Chyba że gify są naprawdę sporych rozmiarów ^^
tsuhyun
Użytkownik

Miejscowość: SZCZECIN
Data rejestracji: 06.01.12
Dodane dnia 07-01-2012 14:29
a ja mam sugestię co do... ogólnie do paneli na stronie. oczywiście to tylko moje gadanie, nikt nie musi się temu podporządkowywać (w końcu nie każdemu może się to podobać), ale wydaje mi się, że byłoby wszystko takie... wygodniejsze. no nic.
po pierwsze: nawigacja. hmmm w tym panelu- moim zdaniem powinno umieścić się: Strona Główna, Street Team(odnośnik do krótkiego opisu fanclubu, etc.), Regulamin, Administratorzy (informacje o administratorach: email, gg, skype, jakieś adresy gdzie można ich spotkać), Tłumaczenia (może niekoniecznie tutaj, można zrobić całkiem nowy panel i pogrupować to tam na wywiady, występy, tłumaczenia wpisów z twittera, etc.), Wiadomości/Newsy (czyli link to kategorii newsów o ile takie są), Artykuły, Galeria, Szukaj. hmmm poniżej można oddzielić kreskami Dodaj zdjęcia/newsy/artykuły- o ile takie coś będzie mógł robić zwykły user.
po drugie: nowy panel o nazwie X JAPAN. kategorie paneli: Zespół (czyli podstawowe wiadomości o zespole), Skład (krótki opis każdego z czlonków), Dyskografia, Videoklipy (małe youtubowe okienka z teledyskami x'ów)
po trzecie: poniżej może być ten dział z Tłumaczeniami, ale to jak napisałam- może być lub nie musi.
po czwarte: działy z podpunktów 1,2,3 umieścić po lewej stronie, panel Online przerzuciłabym na prawą stronę pod panel z edycją swojego profilu. Shoutbox poszedłby na dół pod newsy. Twitter przeniesiony zostałby na prawą stronę pod Online, a Na Forum... hmmm zostawiłabym to na dole po lewej stronie.
oczywiście nikt nie każde pisać od nowa tych wszystkich informacji. np. w linku Street Team można umieści odnośnik do odpowiedniego tematu na forum (o ile można tam wchodzić bez zarejestrowania).

tak więc... myślę, że to wszystko z moich pomysłów co do paneli. ano. to dopiero sam początek działalności strony, więc bardzo możliwe, że simi masz już jakiś inny pomysł na rozbudowę strony głównej ^-^

instagram.com/tsuhyun Wyślij Prywatną Wiadomość
Bela
Użytkownik

Dodane dnia 26-02-2012 02:08
Mam nową sugestię, która narodziła się po dodaniu tego tematu.

Może stworzyć również foldery dla solowych działań każdego z członków zespołu? Informacje o zespołach, w którym grali/grają, oraz tłumaczenia tekstów piosenek? Oczywiście stopniowo, bo przecież ciężko będzie wszystko naraz dodać...

Edytowane przez Bela dnia 26-02-2012 02:09
Simi
Super Administrator

Dodane dnia 26-02-2012 10:10
Hmm, jasne - nie ma problemu ^^. Dzisiaj się tym zajmę. Tłumaczenia piosenek sami będziecie dodawać, ja jedynie stworzę do tego temat smiley. A informacje powoli stopniowo będę dodawać smiley.

Edit:
Kategorie stworzone, fora dodane. Wszystkich zespołów nie dodawałam, tylko te najważniejsze i te o których znalazłam jakieś informacje. Jeśli któregoś zespołu brakuje, a macie o nich jakiekolwiek informacje (np. ich członków, historię itd.) to proszę zgłosić się do mnie na PW.

I can die, I can live, I can die to set me free...
Live and die, live and live, I can live to set me free...

Edytowane przez Simi dnia 26-02-2012 11:12
Bela
Użytkownik

Dodane dnia 26-02-2012 12:41
Dziękuję smiley Proponuję to jednak trochę inaczej rozgrupować, aby nie było zbyt dużego bałaganu:

Kategoria: O zespole
Podrofa:
X Japan (choć w sumie jest to umieszczone w bocznym panelu smiley )
Yoshiki
Podpodfora:
Violet UK
S.K.I.N.
Globe
V2

Toshi
Podpodfora:
Solo
Toshi with T-Earth
Toshi feat. Yoshiki (małe sprostowanie: oni grali nie tylko jeden raz, drugi koncert odbył się 19 albo 20 sierpnia 2011 ; ) )

Sugizo
Podpodfora:
Solo
Luna Sea
Juno Reactor
The Flare

Heath
Podpodfora:
Solo
Dope HEADz

Pata
Podpodfora:
Solo
RA:IN

hide
Podpodfora:
Solo
Zilch

Taiji
Podpodfora:
Loudness
D.T.R.
Otokaze

Podobny podział widzę też co do Tekstów czy Dyskografii i videografii

Być może się mylę, ale tak wg mnie byłoby ok.

... ALBO!

Kategorię Zespół zostawić tak, jak jest, ewentualnie nazwę przechrzcić na X Japan i dodać tylko jedną nową kategorię:
Inne zespoły/zespoły/nie wiem jak to nazwać xD
i do niej Podrofa:
Yoshiki
Toshi
Sugizo
Heath
Pata
hide
Taiji

i do każdego stworzyć Podpodforum:, które zawierałoby Podpodpodfora - Nazwy zespołów w których grali/solowa kariera i do każdego z tych jeszcze jedno Podpodpodpodforum, a w nim:

Informacja o zespole
Dyskografia i Videografia
Teskty
Newsy (?)

Mam nadzieję, że napisałam to w miarę zrozumiale... chyba da się coś takiego zrobić? o__o Czy tak będzie dobrze?

Simi
Super Administrator

Dodane dnia 26-02-2012 13:19
Eee, trochę zagmatwane ale kapuję o co chodzi. Drugi sposób jest raczej niewykonalny, bo... Forum nie jest w stanie stworzyć podfor. Jest tak: KATEGORIA, FORUM i już tematy. Nie ma opcji podfor itp.

Pierwszy także nie jest do wykonania, jeśli dobrze zrozumiałam. Musiałam stworzyć nowe kategorie, żeby właśnie - nie było bałaganu...

Bela
Użytkownik

Dodane dnia 26-02-2012 14:26
Rozumiem. W takim układzie rzeczywiście będzie chyba najlepiej, skoro tak. I wtedy do każdego forum dodawać tematy o informacji, tekstach itp. smiley

Simi
Super Administrator

Dodane dnia 26-02-2012 15:50
Właśnie taki miałam zamysł smiley.

Edit:
Ja i kuroimonasan podzieliłyśmy się zespołami, więc dodawanie informacji pójdzie szybciej smiley.

Edytowane przez Simi dnia 26-02-2012 16:21
Antje
Użytkownik

Miejscowość: Poznań
Dodane dnia 09-03-2012 23:58
Od jakiegoś czasu myślałam nad tym, co mi nie pasuje w stronie i w kocu do tego doszłam - za dużo tekstu! Moje propozycje, by zrobiło się przejrzyściej:
usunięcie ramki "NA FORUM"
przesunięcie sb nad lub pod newsy
przesunięcie ramek "X JAPAN" i "MOŻESZ ZNALEŹĆ NAS RÓWNIEŻ NA" na samą górę, tuż pod nagłówek
nasz twitter zostawić po lewej, a Yoshikiego przenieść na prawo
i ewentualnie dodać jakiś podgląd zdjęć z galerii, czy coś. Obecny układ jest trochę, hm, przytłaczający. Przynajmniej dla mnie ^^'

"We are...?!"
Wyślij Prywatną Wiadomość
tsuhyun
Użytkownik

Dodane dnia 10-03-2012 09:47
tak, jest tu zdecydowanie za dużo tekstu- NA FORUM jest kompletnie niepotrzebne, shoutboxa nie można jednak przesunąć na środek- to jest jeden z minusów dbv.pl poza tym hmmm... te dwa twittery to moim zdaniem trochę za dużo... jednak nie wiadomo, którego należałoby usunąć... ano. co jeszcze do shoutboxa- nie dałoby się zmniejszyć ilości widzianych wpisów?
Simi
Super Administrator

Dodane dnia 10-03-2012 11:10
Ok, ok smiley

Już patrzę co da się zrobić smiley. Ale tak jak wspomniała Tsuhyun, sb nie da się przesunąć, ew. można go przemieścić tylko na lewą stronę. Hm, co do twitterów... Można usunąć twitta Yosha, a nasz zostawić - wtedy najwyżej jak będą jakieś super ważne newsy na jego twitterze, udostępnię wtedy tę wiadomość na naszym. Co o tym sądzicie?

Co do sb, zmniejszyłam ilość wiadomości do 5. Tyle chyba wystarczy.

Edit:

No, wygląd strony zmieniony, czy tak może zostać?

Do galerii zdjęć wstawiłam nową opcję, czyli koniec ze wstawianiem problematycznych miniatur! Domyślne rozmiary miniatur w galerii to 100x100. Gdy kliknięcie w dane zdjęcie pokaże Wam się wtedy również w domyślnym formacie o szerokości 400. Gdy jeszcze raz kliknięcie w obrazek to otworzy się Wam w nowym oknie w oryginalnym rozmiarze (czyli koniec z 'rozjeżdżaniem' się strony).

Co do kolorów nicków, to takie rozróżnienie na 'adminów', 'modów' i 'redaktorów'. Mam nadzieję, że Wam się podoba smiley.

Edytowane przez Simi dnia 10-03-2012 13:25
Bela
Użytkownik

Dodane dnia 10-03-2012 13:56
Wygląd strony jest teraz lepszy smiley Według mnie przydałoby się jeszcze coś, co skutecznie oddzieli ramkę 'witamy' od 'newsów', na chwilę obecną jest to ze sobą trochę zlane i ciężko zauważyć na pierwszy rzut oka, czy jakiś nowy news został dodany, czy też nie (a może po prostu muszę wreszcie odwiedzić okulistę ... xD)

Rozdzielenie jest ok, tylko kolory mi nie pasują xD Ten kolor i ten są co najmniej nie na miejscu w porównaniu z oprawą graficzną strony (czy tylko ja mam takie wrażenie? D: a może to po prostu nieprzyzwyczajenie do zmian...). Są inne stonowane kolory, które chyba będą lepiej wyglądać na tle całej strony (np. maroon, green, olive, navy blue, purple, orange

Chyba że rzeczywiście mam brak zmysłu kolorystycznego i na Waszych monitorach wygląda to dobrze. Ale poczekajmy, aż podzielą się swoimi wrażeniami inni. Dopiero dziś to weszło w życie, pewnie za jakiś czas będę w stanie się przyzwyczaić smiley

tsuhyun
Użytkownik

Dodane dnia 10-03-2012 15:02
hahah... te kolory powalają... mój nick jest rażąco zielony... hmmm dosyć dawno korzystałam z dbv.pl, ale wydaje mi się, że jest tam możliwość wpisywania kolorów za pomocą liter i cyfr- mogłabyś wtedy dobrać odpowiednie kolory... jeśli się nie da to... wybierz mniej... widoczne... np. bordowy, granatowy, pomarańczowy... albo oliwkowy...

hmmm... najprostszym oddzieleniem WITAMY od newsów jest: usuwasz panel MOŻESZ ZNALEŹĆ NAS RÓWNIEŻ NA i wstawisz te ikonki facebooka, twittera i formspringa właśnie do panelu WITAMY, na sam dół, pod email.... mam nadzieję, że każdy rozumie o co mi chodzi...

i myślę, że byłoby lepiej, gdyby posty były w dwóch rzędach- wspominałam o tym kiedyś simi.
Simi
Super Administrator

Dodane dnia 10-03-2012 15:42
Wierzcie mi, że próbowałam ze stonowanymi kolorami, ale po zmianie... Ja po prostu na tym brązowym tle tych nicków nie widziałam (nie powiem, bo na czarnym tle to b. fajnie wyglądało)... Dlatego były później te rażące. No ale niech będzie. Może coś nie tak jest z moim wzrokiem, albo z laptopem smiley.

Co do dwóch rzędów w newsach to tak zrobiłam, jednakże jest to dla mnie nieczytelne... Jak uważacie?

tsuhyun
Użytkownik

Dodane dnia 10-03-2012 16:14
teraz kolory są o wiele lepsze- wierz mi, te rażące za bardzo rzucały się w oczy...

moim zdaniem taki układ newsów jest o wiele lepszy- jednak każdy ma swoje zdanie, soł...

i... może lepiej, żeby nawigacja była po lewej stronie?
Bela
Użytkownik

Dodane dnia 10-03-2012 17:08
Kolory i ikonki są teraz raczej w porządku smiley
Do umiejscowienia NAWIGACJI nie widzę zastrzeżeń, twitter i informacje o X razem z nawigacją chyba dziwnie będą do siebie pasować.

Patrzę od dłuższego czasu na newsy i nie wiem, co o nich powiedzieć... Z jednej strony wygląda to dobrze, dwie kolumny dają trochę lepszy układ i nie ma takiej przytłaczającej monotonii, a z drugiej wydaje się przeładowane tekstem i nieczytelne. Może chociaż zmienić kolor tytułów newsów? Albo, tak jak to było na początku, dodawać obrazki do newsów? Tylko wtedy ograniczyć je do rozsądnego rozmiaru (choć wtedy w tym kolumnowym układzie to nie będzie dobrze wyglądać... ;/)

Simi
Super Administrator

Dodane dnia 10-03-2012 17:13
Kolorków tytułów nie można zmienić, dbv tego nie obsługuje... Kurcze, tyle kombinowania xD.

O co dokładnie chodzi z tymi obrazkami, bo nie bardzo kapuję?

Strona 1 z 5 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
TYLKO U NAS!
BIOGRAFIA
YOSHIKIEGO

(po polsku)

X NO SEI TO SHI:
ŻYCIE I ŚMIERĆ X

(po polsku, w trakcie
tłumaczenia)

BRACIA:
WSPOMNIENIA O HIDE
(fragmenty po polsku)

SUGIZO:
CZŁOWIEK ZAKOCHANY
W MUZYCE. PÓŁ ŻYCIA
ZAWIROWAŃ

(po polsku, w trakcie
tłumaczenia)

PRANIE MÓZGU: POWRÓT PO
12 LATACH PIEKŁA

(po polsku)

~~*~~*~~

BLOOD RED DRAGON
(komiks po polsku,
w trakcie tłumaczenia)
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 155
Najnowszy Użytkownik: jodycy4
Ostatnio online
JupiterJazz10:15:24
AdaChan10:28:51
Starbreaker12:37:56
TaeRim13:20:39